Autorki bloga: Patrycja Mizera- Pęczek

blogowe7

Patrycja Mizera-Pęczek to kobieta, która może zaprezentować się w wielu odsłonach. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła Pedagogikę w zakresie opieki i terapii pedagogicznej oraz Zarządzanie spec. zarządzanie zasobami ludzkimi, a także Pedagogikę spec. edukacja przez sztukę. Napisała równolegle dwie prace magisterskie, których tematy odzwierciedlają najlepiej jej naukowe zainteresowania. Pierwsza z prac dotyczyła metod arteterapii i dydaktyki twórczości w pracy nauczycieli przedmiotów artystycznych, natomiast druga, propozycji wartości zatrudnienia i zaangażowania pracowników w zespole pieśni i tańca Mazowsze.Aktualnie rozwija swoje zainteresowanie na studiach doktoranckich.

Interesuje ją w zasadzie wszystko co wiąże się z: kreatywnością, kreatologią, autokreacją, wizerunkiem, marką, twórczością, tworzeniem, wytworami, sztuką, terapią sztuką, terapią przez sztukę, arteterapią, budowaniem kariery, work-life balance, budowaniem zaangażowania, budowaniem satysfakcji, budowaniem zespołu, relacjami interpersonalnymi, marketingiem kadrowym, marketingiem stanowisk pracy, employer brandingiem, propozycją wartości zatrudnienia, prestiżem zawodowym.

W duszy gra jej muzyka: śpiew i taniec. Talenty rozwijała w rozmaitych zespołach, chórach, na wydziale wokalnym zduńskowolskiej szkoły muzycznej, w akademickim zespole pieśni i tańca Uniwersytetu Łódzkiego „Kujon”. Przez wiele lat była artystką amatorskiego teatru muzycznego „Futryna”, gdzie grała główne role w musicalach: „Gdziekolwiek Jesteś”, „Przed Sklepem Jubilera”, wspomagała także twórców widowiska operowego „Małgorzata” w tworzeniu choreografii ludowej. Zawodowo była związana z zespołem pieśni i tańca „Mazowsze”, gdzie rozpoczęła karierę jako śpiewaczka-tancerka. Tam właśnie zdobywała pierwsze doświadczenia zawodowe, poznała tajniki sztuk scenicznych i autoprezentacji oraz poznawała ciekawe zakątki świata przez podróże. Do najciekawszych miejsc, w których mogła się zaprezentować zalicza: Teatr Wielki Operę Narodową w Warszawie, Salę Kongresową w Warszawie, Salę Widowiskową Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie, Palais des Congres w Paryżu, Teatr Festiwalowy w Cannes, Dom Muzyki w Moskwie. W celach koncertowych odwiedziła takie kraje jak: Brazylia, Tajlandia, Rosja, Białoruś, Francja, Węgry, Niemcy.

Jej serce zajmuje macierzyństwo i pielęgnowanie relacji rodzinnych. Uważa, że budowanie swojej kariery zawodowej jest możliwe tylko w oparciu o równowagę w życiu osobistym. Dąży do wielkich i trwałych efektów poprzez zrównoważony i stabilny rozwój.

Na blogu będzie poruszała rozmaite kwestie związane z zzl oraz postara się przybliżyć czytelnikom profesjonalną wiedzę o kreatywności i zasobach twórczych człowieka.

Obrazek

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s