Autorki bloga: Dagmara Pakulska

1186892_713420342017739_107179992_n

Dagmara Pakulska to kobieta dynamit o wielu twarzach. W sferze zawodowej skupiona i profesjonalna, zaś w życiu prywatnym szalona i towarzyska. Aktualnie studentka Uniwersytetu Łódzkiego, ostatniego roku studiów II-go stopnia na kierunku Zarządzanie spec. Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz absolwentka elitarnego kierunku Zarządzanie Międzynarodowe. Pisze pracę magisterką na temat Internetu, jako miejsca kreowania marki osobistej, co odzwierciedla jej najnowszą pasję, jaką jest personal branding, a także ma na swoim koncie pracę licencjacką obejmującą tematykę przywództwa w biznesie.

Posiada 3 letnie doświadczenie w branży marketingu. Aktualnie pracuje w e-City Vision – firmie IT, która świadczy usługi tworzenia witryn internetowych, a także prowadzenia kampanii marketingowych w mediach społecznościowych, gdzie piastuje stanowisko Menedżera Produktu. Dąży do nieustannego rozwoju i rozszerzania swoich kompetencji o nowe umiejętności, aspirując do objęcia w przyszłości z pełną odpowiedzialnością tytułu Social Media Ninja.

Do szerokiego wachlarza jej zainteresowań można zaliczyć w zasadzie wszystko co wiąże się z: marketingiem, e-marketingiem, re-marketingiem, marketingiem afiliacyjnym, mediami społecznościowymi, personal i employer brandingiem, nowymi technologiami, budowaniem zespołu i zaangażowania, zarządzaniem ludźmi, PR oraz networkingiem.

W wolnych chwilach buszuje w Internecie poszukując nowinek branżowych oraz spędza czas z przyjaciółmi, w kulturalnych restauracjach przy butelce dobrej…wody z cytryną. 🙂

Jej życiowe motto brzmi:

moje-drugie-motto-zyciowep

oraz

zyciowe-motto

Na blogu będzie poruszała między innymi tematykę budowania marki osobistej oraz praktycznego wykorzystywania narzędzi internetowych w celu kreowania efektywnej ścieżki zawodowej.

Z pewnością nie możecie przegapić jej wpisów. 🙂 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s